CENTRUM USŁUG
DLA BIZNESU

36-230 Domaradz 326
tel.: 885020883

35-069 Rzeszów
ul. Mikołaja Kopernika 1
budynek NOT
piętro 3, pok. 33

O nas


Centrum Usług dla Biznesu tworzą wysoko wykwalifikowane specjalistki z zakresu obsługi księgowo-kadrowej, prawnej oraz BHP. Oferujemy kompleksowe wsparcie biznesowe przedsiębiorcom.

Szeroki zakres usług zapewniają przedsiębiorcom:

Jadwiga Dytko


Księgowa z ośmioletnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego w zakresie Ekonomii Przedsiębiorstw, oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z zakresu Doradztwa Podatkowego. Uczestniczka wielu szkoleń kadrowo-księgowych, posiadająca Certyfikat ds. Rachunkowości według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC. Specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej firm, występuje w roli trenera na szkoleniach , tworzy biznesplany na tworzenie przedsiębiorstw i poprawę warunków bezpieczeństwa pracy już istniejących . Doświadczenie zdobywała jako pracownik księgowości w firmie handlowo-usługowo- produkcyjnej, oraz jako księgowa w biurze rachunkowym. Jako kierownik działu administracyjno-biurowego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa nabyła umiejętność dostrzegania problemów wielu przedsiębiorców.

Magdalena Stec-Białek


Z wykształcenia magister inżynier inżynierii środowiska oraz specjalista ds. bhp. Szeroki zakres doświadczeń zdobywa dzięki wykonywaniu swoich obowiązków w różnych środowiskach pracy. Zdobyte doświadczenie oraz certyfikat audytora wewnętrznego w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, pozwala jej na skuteczne tworzenie oraz realizację planów poprawy warunków pracy. Innym zakresem jej działalności jest m.in. prowadzenie oraz organizacja szkoleń w dziedzinach: bhp, pierwszej pomocy przedmedycznej, profilaktyki zdrowia oraz p-poż.

Magdalena Mikoś-Korzeń


Adwokat. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego Wydziału Prawa i Administracji szerokie doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staże i praktyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim, kancelarii komorniczej, zespole adwokackim, Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. W ramach programu Erasmus uczestniczyła w 3-miesięcznym programie praktyk zawodowych w brytyjskiej kancelarii prawnej Claimtime Solicitors specjalizującej się w pozyskiwaniu odszkodowań. Aktywnie zaangażowana we wspieranie podkarpackiej przedsiębiorczości w 2010 r. odbyła staż w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. w Centrum Obsługi Inwestora oraz Biurze Obsługi Prawnej. Ostatecznie ukierunkowana na zdobycie uprawnień zawodowych w latach 2012-2014 r. odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie, zakończoną uzyskaniem w 2015 r. tytułu zawodowego adwokata. Począwszy od 2011 r. pracuje w kancelarii adwokackiej, prowadząc obsługę prawną przedsiębiorców i reprezentując ich przed sądami i urzędami, w tym od 2015 r. w ramach własnej działalności gospodarczej.


Swoje obowiązki wypełniamy sumiennie i profesjonalnie. Gwarantujemy dyskrecję i poufność wykonywanych usług, stawiając na pierwszym miejscu dobro Klienta. Wysokiej jakości usługi świadczone są dzięki zdobytemu doświadczeniu, korzystaniu z nowoczesnych technologii informatycznych, ciągłemu rozwojowi oraz szybkiemu reagowaniu na potrzeby Klienta.